Patronat medialny

www.e-kaszuby.pl jest serwisem regionalnym, który na swoich stronach prezentuje atarkcje turystyczne Kaszub, aktualności i informacje z regionu. Na stronach serwisu www.e-kaszuby.pl można również znaleźć oferty noclegów z niemal kazdego zakątka Kaszub. Różnorodność naszej oferty powoduje stały przyrost użytkowników a co za tym idzie wzrost popularności serwisu.

Artykuły: Najnowsze wiadomości

Artykuły z regionu Kaszub (wydarzenia, imprezy) dla działu “Aktualności / Najnowsze wiadomości” mogą być umieszczone bezpłatnie. Wystarczy tylko zamieścić link lub baner naszego serwisu w Państwa witrynie . Jeśli są Państwo zainteresowani zamieszczeniem artykułu w serwisie www.e-kaszuby.pl prosimy o kontakt pod adresem: info(małpa)e-kaszuby.pl

Patronat Medialny

Serwis e-kaszuby.pl chętnie obejmie patronatem medialnym ciekawe wydarzenia turystyczne, targi, konferencje oraz imprezy. Jeśli planują Państwo ciekawą imprezę / wydarzenie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Ze swojej strony zapewniamy:

Umieszczenie informacji o wydarzeniu, logo oraz link do strony organizatora, publikację przesłanych artykułów o wydarzeniu w dziale “Informacje” na stronie głónej serwisu.

Możliwość umieszczenia kreacji graficznych w postaci banerów (system rotacyjny) .

 

Ze strony organizatora oczekujemy:

 

Umieszczenie logo serwisu www.e-kaszuby.pl na wszelkich materiałach promujących wydarzenie w tym na stronie organizatora wraz z linkiem kierującym do serwisu www.e-kaszuby.pl.

Zawarcie informacji o patronacie medialnym serwisu www.e-kaszuby.pl w spotach radiowych oraz telewizyjnych reklamujących wydarzenie, (jeśli takie będą emitowane).

Przekazywanie informacji o patronacie medialnym serwisu www.e-kaszuby.pl w zapowiedziach np. na scenie, odbywających się w trakcie wydarzenia.

 

Masz inne propozycje?

Jesteśmy otwarci na wszelkie ciekawe propozycje współpracy – zapytania i oferty prosimy kierować pod adres: info(małpa)e-kaszuby.pl