Regulamin serwisu

1. Dodawanie ogłoszeń

PROMOCJA - Umieszczenie obiektu turystycznego w kaszubskiej bazie noclegowej jest darmowe pod warunkiem umieszczenia linku zwrotnego do naszego serwisu!

Prezentacja  hotelu, obiektu czy kwatery w bazie noclegowej www.e-kaszuby.pl jest popularnym i skutecznym sposobem pozyskiwania rezerwacji od turystów odwiedzających Kaszuby.
Nasz portal jest szeroko promowany w mediach, a także zajmuje wysokie pozycje  w wyszukiwarce google.

Założenie konta w serwisie e-kaszuby.pl i dostęp do niego jest bezpłatny. Darmowe jest także dodanie obiektu do naszej bazy i wyświetlanie całej twojej prezentacji wraz z danymi do kontaktu i lokalizacją na mapie, jeśli tylko dodasz na swojej stronie link zwrotny do naszego portalu lub nasz baner (kliknij by zobaczyć przykłady), wówczas prezentacja Twojego obiektu będzie wyświetlana bezterminowo za darmo bez żadnych kosztów.

Jeśli dodasz na stronie głównej i wszystkich podstronach Twojej strony link zwrotny do naszego portalu lub nasz baner (kliknij by zobaczyć przykłady) prezentacja Twojego obiektu zostanie dodana dodatkowo do obiektów promowanych na stronie głównej naszego portalu na okres 6 miesięcy.

UWAGA! Treść opisów obiektów dodawanych do naszej bazy noclegowej musi być oryginalna.

Nie umieszczaj opisu, którego użyłeś w innym serwisie. Akceptujemy wyłącznie unikalne i niepublikowane nigdzie wcześniej opisy obiektów noclegowych. Opisy które będą uznawane za kopie już istniejących będą bezwzględnie usuwane.

 

Właściciel serwisu: e-kaszuby.pl

2. Dodawanie komentarzy

 
Komenując wyrażasz akceprację postanowień niniejszego Regulaminu.
 

1. Komentarze są własnością ich autorów.
2. Publikacja komentarzy odbywa się jedynie na warunkach określonych przez Redakcję i w zgodzie z Regulaminem.
3. Komentarze mają służyć wypowiadaniu refleksji, opinii, przedstawianiu zdania osoby komentującej.
4. Nie używaj w komentarzach słów wulgarnych, obelżywych.
5. Komentując nie obrażąj osób.
6. W komentarzach niedozwolone są reklamy.
7. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
8. Informujemy, że nasz serwer zapisuje wszystkie numery IP komputerów, z których były generowane połaczenia więc proszę nie dodawać wpisów, które mogą obciążyć Was w świetle odpowiedzialności prawnej, zwłaszcza za naruszenie dóbr osobistych. W systuacjach tego wymagających będziemy współpracować z osobami pokrzywdzonymi oraz Policją w celu identyfikacji sprawcy zdarzeń naruszających prawo.
9. Nie nękaj złośliwościami osób zaangażowanych w działalność portalu lub przedstawiających swoją twórczość. Jeśli czegoś nie rozumiesz lub masz uwagi prosimy kierować zapytania poprze zakładke "kontakt".
10. W przypadkach naruszeń Regulaminu, połaczenia z nr IP komputera, z którego dopuszczono się naruszeń mogą zostać zablokowane.
11. Redakcja ma prawo do usuwania komentarzy naruszających Regulamin.